2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Bydgoszcz
Dodane 24 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista Hotel Zawisza

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Hotel Zawisza poszukuje pracownika na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista.

Swoją kandydaturę oraz ewentualne pytania proszę kierować poprzez OLX.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • bezpośredni kontakt z Gościem: meldowanie, wymeldowanie, dokonywanie rezerwacji, reagowanie na bieżące potrzeby,

  • wystawianie faktur, przyjmowanie płatności,

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Gościem,

  • dbałość o wysoki standard obsługi Gości,

  • dbałość o pozytywny wizerunek hotelu,

  • ścisła współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista

  • dobra organizacja pracy, wielozadaniowość

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z Gościem i współpracownikami

  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, weekendy i święta),

  • dokładność, sumienność, życzliwość, punktualność,

  • uczciwość i rzetelność, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w pracy w hotelu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie

  • elastyczny grafik

  • pracę w doświadczonym zespole

  • praca na podstawie umowy zlecenie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu, tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 645898481