2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Zachodniopomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Międzywodzie
Dodane 04 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista hotelowy

Lokalizacja

Międzywodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hotel Juvena Wellnes & Spa, położony w Międzywodziu, którego otwarcie planowane jest na kwiecień 2024 roku zaprasza do współpracy recepcjonistów.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w hotelu i chciałabyś lub chciałbyś rozwijać swoje umiejętności pod okiem specjalistów, to będzie nam miło powitać Cię w naszym zespole!

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Gości hotelowych na najwyższym poziomie

  • praca na systemie hotelowym

  • bycie „ sercem hotelu” i współpraca z innymi działami

 Co zapewniamy:

  • Onboarding, czyli przygotowanie do pracy na dobry start

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość zakwaterowania w służbowych mieszkaniach

  • Przyjazną rozwojowi atmosferę w pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i zaangażowania

Lokalizacja

Międzywodzie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzywodzie
ID: 909400254