2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Milówka
Dodane 11 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista/ Kelner/Kelnerka

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Milena w Milówce poszukuje osoby do pracy na łączonym stanowisku: recepcjonista - kelner / recepcjonistka - kelnerka

Zakres obowiązków:

  • Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości hotelowych

  • Meldowanie i wymeldowanie gości

  • Kontrola pokoi

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz e-mailowych

  • Reagowanie na bieżące potrzeby oraz życzenia gości

  • Odpowiadanie na wiadomości gości

  • Prowadzenie rachunków związanych z pobytem gości, przyjmowanie płatności oraz wystawianie faktur

  • Obsługa programu hotelowego oraz znajomość pakietu MS Office

  • Pełna znajomość oferty hotelu oraz informowanie o niej gości w sposób przekładający się na maksymalizowanie sprzedaży

  • Pomoc przy wydawaniu obiadokolacji w hotelowej restauracji dla gości hotelowych

  • Obsługa saun: uruchamianie i wyłączanie urządzeń, dokładanie ręczników, wpuszczanie Klientów

Wymagania :

  • Budowanie dobrych relacji z klientem i zespołem

  • Miła aparycja i kultura osobista

  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie

  • Znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie - mile widziany status studenta

  • Elastyczny grafik

  • Obiad

  • praca w godzinach 13.00 - 21.00

  • Szkolenie stanowiskowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez OLX.

Lokalizacja

Milówka,

Śląskie

Śląskie, Milówka
ID: 911062353