2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Kozerki
Dodane 24 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista - korty tenisowe Grodzisk Mazowiecki

Lokalizacja

Kozerki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Filia Akademii Tenisowej Tenis Kozerki w Grodzisku Mazowieckim zatrudni Recepcjonistkę/Recepcjonistkę

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów

  • dokonywanie rezerwacji, sprzedaż usług sportowych

  • wystawianie faktur, przyjmowanie płatności

  • obsługa małej gastronomii (napoje, przekąski)

  • utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • pozytywne nastawienie

  • dyspozycyjność (praca zmianowa, oraz weekendy)

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez OLX

Lokalizacja

Kozerki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozerki
ID: 893552726