2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Jarosławiec
Dodane 15 kwietnia 2024

Recepcjonistka, recepcjonista - praca w hotelu, z zakwaterowaniem

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosławiec

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel w Jarosławcu nad morzem zatrudni od recepcjonistkę recepcjonistę. Pracę oferujemy do 17 maja do 15 września 2024

Zadania stanowiska:

§ profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i grupowych (procedury check-in i check-out, obsługa pobytowa),

§ dbałość o wysoki standard obsługi gości,

§ wystawianie faktur i rachunków,

§ aktywna sprzedaż oraz przyjmowanie rezerwacji mailowych, telefonicznych etc.,

§ prowadzenie dokumentacji i archiwum recepcji.

Wymagania:

§ doświadczenie na podobnym stanowisku z branży hotelarskiej

§ mile widziana znajomość programu hotelowego Fidelio, Profitroom lub innego programu do obsługi rezerwacji

§ wykształcenie minimum średnie (wyższe mile widziane),

§ umiejętność pracy w zespole,

§ otwartość, wysoka kultura osobista,

§ samodzielność, zaangażowanie, doskonała organizacja czasu pracy,

§ swobodna umiejętność posługiwania się programami z pakietu Office

(MS Word, MS Excel).

Oferujemy:

§ umowę

§ bardzo dobre wynagrodzenie

§ bezpłatne zakwaterowanie

§ bezpłatne wyżywienie

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy.

Lokalizacja

Jarosławiec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Jarosławiec
ID: 911893975