2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Świnoujście
Dodane 24 kwietnia 2024

Recepcjonistka Recepcjonista SPA Praca Świnoujście Hotel Recepcja

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

Hotel Hilton – Nadbałtycki smak luksusu

Dla naszego hotelu z widokiem na morze, zaledwie 10 m od plaży, poszukujemy wyjątkowego Kandydata / Kandydatki  na stanowisko:

Recepcjonista Spa / Recepcjonistka Spa

Twoje główne zadania:

  • Obsługa recepcji SPA;

  • Umawianie zabiegów oraz odpowiedź na zapytania Gości;

  • Sprzedaż usług i kosmetyków detalicznych;

  • Finalizacja opłat za zabiegi;

  • Bieżąca koordynacja działań SPA oraz współpraca z innymi działami hotelu.

Nasze oczekiwania:

  • Cechuje Cię zaangażowanie, dobra organizacja, pozytywne podejście do pracy i wysoka kultura osobista;

  • Potrafisz i chcesz budować i utrzymywać dobre relacje;

  • Praca na komputerze nie sprawia Ci trudności (znajomość pakietu MS Office);

  • Posiadasz aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć do wyrobienia).

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego.

 Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę;

  • Pracę  w luksusowym Spa;

  • Elastyczny grafik pracy;

  • Przyjazną atmosferę ( to dla Nas ważne);

  • Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Możliwość wykupienia posiłku w kantynie pracowniczej (w korzystnej cenie);

  • Możliwość zakwaterowania w mieszkaniu pracowniczym (pokoje współdzielone);

  • Pakiet zniżek pracowniczych na pobyty w sieci Zdrojowa Hotels ( m.in. hotele, restauracje, usługi Spa i Wellness)

U nas znajdziesz swoje miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 910753414