2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 27 maja 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista - Teatro Hotel 4* Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel polska firma działająca w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami te niezwykłe miejsca!

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Teatro Hotel 4* Warszawa

Na stanowisko:

Recepcjonista/Recepcjonistka

Miejsce pracy:

Warszawa ul. Nowe Miasto 66

Co możemy Ci zaoferować?

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • bogaty pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w WSB Merito

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy :)

Jeżeli powyższe przypadło Ci do gustu, zobacz jakie czekają na Ciebie zadania:

  • bieżąca obsługa Gości hotelu zgodnie z przyjętymi standardami

  • przyjmowanie rezerwacji oraz sprzedaż usług hotelowych

  • współpraca oraz wsparcie innych działów hotelu

  • budowanie pozytywnego wizerunku hotelu oraz całej Grupy Dobry Hotel

Na czym nam zależy?

  • j. angielski na poziomie min. B1

  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Jeśli czujesz, że chciałbyś/abyś być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919597889