2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Grzegórzki
Dodane 25 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista w biurze przy Rondzie Mogilskim

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 Dzień dobry,

Do obsługi recepcji biura naszego klienta z branży IT szukamy osoby pogodnej, odpowiedzialnej i dobrze zorganizowanej.

Zakres obowiązków:

·        Obsługa administracyjna recepcji.

·        Wsparcie pracowników w sprawach dotyczących funkcjonowania biura.

·        Przygotowywanie prostych raportów i zestawień.

·        Wsparcie działu Facilities w bieżącym dbaniu o biuro i organizacji wydarzeń firmowych

Wymagania:

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

·        Komunikatywność, otwartość, miłe usposobienie.

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

·        Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

·        Umowę o pracę.

·        Stabilne zatrudnienie.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Poszukujemy osób ceniących sobie pracę według jasno określonych zasad. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz terminowość wypłat.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX

Zapraszamy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 914394665