2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Ursynów
Dodane 30 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista w Lecznicy Weterynaryjnej

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Specjalistyczna Lecznica Weterynaryjna z ugruntowaną pozycją rynkową i szerokim  zakresem oferowanych usług medycznych dla małych i średnich zwierząt, prowadzi rekrutację na stanowisko:

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Jeśli lubisz zwierzęta, dobrze czujesz się w pracy z ludźmi i w ciągłym kontakcie z nimi, jesteś osobą odpowiedzialną z pozytywnym nastawieniem i profesjonalnym podejściem do swoich obowiązków, zapraszamy do aplikowania.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna i dyskretna obsługa Klientów zarówno w Lecznicy, jak i zdalnie (telefon, mail),

  • Organizacja bieżącej pracy recepcji - prowadzenie zapisów na wizyty,

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Wspieranie właścicieli zwierząt i udzielanie im niezbędnych informacji ,

  • Dbanie o utrzymanie porządku w miejscu pracy,

  • Dbanie o sprzęt i wyposażenie lecznicy.

  • Obsluga systemu Klinika XP,

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie,

  • Empatia, wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności komunikacyjne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w placówkach medycznych lub weterynaryjnych (znajomość branży weterynaryjnej mile widziana, ale niekonieczna),

  • Sprawna organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Umiejętność pracy pod presją,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność,

  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość programu Klinika XP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Współpracę w ramach umowy B2B - samozatrudnienie,

  • Pracę w systemie 2-zmianowym, również w weekendy (stały grafik dyżurów),

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w wyspecjalizowanej placówce,

  • Stabilną, długoterminową współpracę,

Jeśli jesteś zainteresowana/y dołączeniem do naszego zespołu, zapraszamy!

Prosimy o przesłanie CV oraz kilku zdań o sobie i swoim doświadczeniu na adres e-mail.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Osoby przesyłające do nas swoje aplikacje uprzejmie prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO)).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 913852142