2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Chojnice
Teresa
Dodane 25 kwietnia 2024

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA w ośrodku wypoczynkowym

Lokalizacja

Chojnice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy recepcjonistki / recepcjonisty w ośrodku wypoczynkowym w miejscowości Małe Swornegacie (woj. pomorskie, pow. chojnicki) w miesiącach od czerwca do września.

OPIS STANOWISKA:

- kontakt i obsługa gości,

- prowadzenie rozmów telefonicznych dotyczących rezerwacji,

- meldowanie i rozliczanie pobytów gości,

- przyjmowanie płatności,

- wystawianie faktur i paragonów,

- prowadzenie bieżącej ewidencji meldunków w programie komputerowym,

- prowadzenie sprzedaży usług hotelarskich oraz wypożyczalni sprzętu rekreacyjnego,

- koordynowanie, nadzorowanie i pomoc w pracy pokojowych,

WYMAGANIA:

- komunikatywność, punktualność, odpowiedzialność, uczciwość, wysoka kultura osobista,

- umiejętność obsługi komputera i programów Word i Excel,

- mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

- pracę w bardzo dobrej atmosferze.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 912663132