2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Nowa Iwiczna
Dodane 17 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Recepcjonista w serwisie RTV i AGD

Lokalizacja

Nowa Iwiczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BWM Electronics z siedzibą w Piasecznie to stabilnie działająca firma o znanej marce w kraju i zagranicą, która od 30 lat zajmuje się naprawą sprzętu elektronicznego.

W związku z ciągłym rozwojem swojej działalności zatrudnimy osobę na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy:

PIASECZNO, K. WARSZAWY

OPIS STANOWISKA:

  • Bieżąca obsługa recepcji (kontakt z Klientami, poczta, przesyłki kurierskie)

  • Wystawianie dokumentów handlowych w systemie WF-MAG

  • Obsługa terminali płatniczych i kas fiskalnych

  • Rejestracja nowych zgłoszeń serwisowych

  • Udzielanie ogólnych informacji na temat zleceń/napraw klientom serwisu

  • Utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Praca zmianowa (Pon. - Pt.: 8-15, 13-20; co druga Sobota 8-15)

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Angielski w stopniu komunikatywnym

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem

  • Sprawna obsługa komputera, znajomość pakietu Office

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Status osoby uczącej się

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

  • Pracę w jednym z największych serwisów RTV i AGD w Polsce

  • Prywatna opieka medyczna - Grupa CMP

CV prosimy wysyłać w odpowiedzi na to zgłoszenie.

Po przeanalizowaniu wszystkich zgłoszeń będziemy kontaktowali się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowa Iwiczna,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Nowa Iwiczna
ID: 911061021