2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dział Rekrutacji
Dodane 29 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonista - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SAMSIC Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne, usługi porządkowe oraz inne z zakresu Facility Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonisty/Recepcjonistki

Lokalizacja: Warszawa, ul. Inflancka 4

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa recepcji biura: obsługa klientów (witanie gości, przekazywanie odpowiednich informacji, dbanie o komfort klienta)

  • Wsparcie w bieżących sprawach administracyjno- biurowych pracowników

  • Współpraca z przedstawicielami firm kurierskich, wysyłanie i przekierowywanie paczek

  • Rejestracja korespondencji biurowej

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Duża otwartość i komunikatywność,

  • Dobra organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę - według preferencji kandydata

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu

  • Możliwość długofalowej współpracy,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913659112