2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Podgórze
Dodane 22 kwietnia 2024

Recepcjonistka/Recepcjonistka - Kraków ZASTĘPSTWA

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SAMSIC Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Obecnie świadczy zintegrowane usługi multiserwisowe, w tym usługi porządkowe, usługi outsorcingu wybranych procesów magazynowych, usługi recepcji i administracji, obsługę terenów zewnętrznych, obsługę restauracji pracowniczych, usługi techniczne oraz inne z zakresu Facility Management.

Poszukujemy osób zainteresowanej pracą na stanowisku Recepcjonisty/Recepcjonistki.

Praca polega na wykonywaniu zastępstw w okresie nieobecności pracowników.

Lokalizacja: Kraków, ul. Powstańców Wielkopolskich

Opis stanowiska

  •  Bieżąca obsługa recepcyjna, witanie gości, udzielanie podstawowych informacji oraz prawidłowe przekierowywanie otrzymanych zapytań,

  •  Bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej -  dokumentów/ paczek/ przesyłek kurierskich,

  •  Bieżąca obsługa połączeń telefonicznych,

  •  Rezerwacje sal konferencyjnych na terenie biura oraz nadzór nad ich poprawnym stanem,

  •  Dokonywanie rezerwacji dla pracowników biura (miejsca parkingowe, delegacje),

  •  Generowanie zamówień na cateringi, art. spożywcze, biurowe,

  •  Wydawanie przepustek dla gości oraz utrzymanie odpowiednich rejestrów wydanych kart,

  •  Bieżące prace administracyjno-biurowe (wsparcie procesów biurowych, procesowanie dokumentacji, współpraca z podwykonawcami).

Wymagania stanowiska

  • Dyspozycyjność do pracy w momencie pojawienia się zapotrzebowania na obiekcie,

  • Dobra organizacja pracy własnej, ukierunkowanie na cel,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość j. angielskiego,

  • Znajomość obsługi komputera oraz MS Office,

 Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 oraz 9-17 - tylko w okresie nieobecności pracowników,

  • Możliwość zdobycia doświadczania,

  • Umowę zlecenie.

  • Wynagrodzenie 27,70zł brutto/h.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu.

Informujemy, że Administratorem danych jest SAMSIC Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Astrów 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz są przechowywane przez 2 lata od momentu aplikacji kandydata na dane stanowisko. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W celu skorzystania ze swoich praw wynikających z RODO, w tym w celu odwołania zgody, należy skontaktować się z Administratorem pod adresem poczty elektronicznej: kodo(at)samsic.pl. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 888096660