2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Lubelskie
  6. Sekretariat, recepcja - Turka
Dodane 10 kwietnia 2024

Recepcjonistka/ rejestratorka medyczna

Lokalizacja

Turka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi? W związku ze stałym rozwojem do naszego zespołu w Ośrodku Neurorehabilitacji w Turce poszukujemy Recepcjonistki/rejestratorki medycznej.

Twoje główne obowiązki:

·         bieżąca obsługa recepcji;

·         umawianie wizyt, prowadzenie terminarza w systemie medycznym Ośrodka;

·         obsługa telefoniczna pacjentów;

·         udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat świadczonych usług;

·         rozliczanie oraz raportowanie usług medycznych.

Czego oczekujemy od kandydatów:

·         znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         umiejętność organizacji czasu pracy;

·         wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie, odpowiedzialność;

·         mile widziany status studenta

Oferujemy:

·         elastyczne godziny pracy;

·         możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności;

·         pracę w miłym, energicznym zespole w nowoczesnym Ośrodku.

Jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednim kandydatem– dołącz do nas! Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu olx.pl.

Lokalizacja

Turka,

Lubelskie

Lubelskie, Turka
ID: 910835282