2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Margonin
Dodane 26 kwietnia 2024

Recepcjonistka / Rezydencja Margonin

Wynagrodzenie

3 000 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Margonin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości

  • meldowanie i wymeldowywanie Gości w sposób profesjonalny i przyjazny

  • odbieranie telefonów, udzielanie informacji o hotelu i przyjmowanie rezerwacji

  • szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów

  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej usług hotelowych

  • wysokiej kultury osobistej oraz wysokiej jakości obsługi naszych gości

  • komunikatywności, odpowiedzialności, dyspozycyjności oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej

  • biegłej znajomości języka angielskiego

W sytuacji gdy nie ma gości, pomoc w wydawaniu posiłków, itp.

Lokalizacja

Margonin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Margonin
ID: 749818894