2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Śląskie
  6. Sekretariat, recepcja - Rybnik
Dodane 22 kwietnia 2024

Recepcjonistka salonu samochodowego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon samochodowy Grupy Metrocars w Rybniku ul. Karola Miarki 9 zatrudni pracownika na stanowisku Recepcjonistka salonu samochodowego.

Zakres obowiązków:

• Ścisła współpraca z Zarządem Spółki

• Przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel - warunek konieczny)

• Bieżąca obsługa recepcji, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych

• Dbanie o właściwy wizerunek firmy, wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze

• Współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług

• Umiejętność prowadzenia social mediów będzie dodatkowym atutem

Nasze oczekiwania:

Zaangażowanie, solidność i przedsiębiorczość w działaniu

• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji oraz komunikatywność

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktu dzięki wysokim zdolnościom komunikacyjnym

Oferujemy:

pracę w stale rozwijającej się w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• umowę o pracę

• wynagrodzenie podstawowe oraz premię

• możliwość rozwoju dzięki zaplanowanej ścieżce szkoleń

CV prosimy przesłać na adres e-mail podany w ogłoszeniu.

salon(małpa)metrocars.pl

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 828325331