2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Warmińsko-mazurskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kromerowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Recepcjonistka SPA

Lokalizacja

Kromerowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Czterogwiazdkowy Hotel Azzun Orient & SPA poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Recepcji Spa

Twoje główne zadania:

  • Obsługa recepcji SPA;

  • Umawianie zabiegów oraz odpowiedź na zapytania Gości;

  • Sprzedaż usług i kosmetyków detalicznych;

  • Finalizacja opłat za zabiegi;

  • Bieżąca koordynacja działań SPA oraz współpraca z innymi działami hotelu

Wymagania

  • jesteś osobą energiczną, miłą i uśmiechniętą

  • lubisz pracę z ludźmi

  • cechuje Cię zaangażowanie, dobra organizacja, pozytywne podejście do pracy i wysoka kultura osobista;

  • z łatwością nawiązujesz kontakty oraz dbasz o ich utrzymanie

  • oferujesz swoją dyspozycyjność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • karty sportowe dla pracowników (FitProfit)

  • ubezpieczenie na życie

  • pracę w młodym, dynamicznym i uśmiechniętym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zniżki pracownicze na produkty i usługi firmowe

Lokalizacja

Kromerowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kromerowo
ID: 911899969