2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Inowrocław
Dodane 05 kwietnia 2024

Recepcjonistka SPA

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel z Restauracją zlokalizowany w Inowrocławiu poszukuje do Strefy SPA osoby na stanowisko Recepcjonistki.

Zakres obowiązków:

⦁ Opieka nad naszym Gościem, klientem od przekroczenia drzwi, aż do wyjścia,

⦁ Przyjmowanie zapisów na zabiegi,

⦁ Udzielanie informacji odnoście strefy SPA i aktualnych ofert specjalnych,

⦁ Prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży dla Gości, przyjmowanie płatności, dokonywanie rozliczeń,

⦁ Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji,

⦁ Biegła znajomość procedur i standardów, które wspólnie będziemy tworzyć,

⦁ Kontakt z gośćmi hotelowymi, współpraca z innymi działami.

Oczekujemy:

⦁ nienagannej prezencji kandydata,

⦁ znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

⦁ elastyczności względem czasu pracy,

⦁ dyspozycyjność do pracy również w godzinach nocnych,

⦁ aktualnych badań sanitarno- epidemiologicznych.

Oferujemy:

⦁ pracę w młodym, kreatywnym zespole,

⦁ zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

⦁ tryb zmianowy (12-to godzinny),

⦁ posiłek w trakcie dnia pracy.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje CV. Składać je można za pośrednictwem platformy OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 909680291