2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Recepcjonistka/sta w hostelu Premium na pełen etat

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Hostel Premium na ul. Pomorskiej (Plac Inwalidów) poszukuje do swojego zespołu uśmiechniętego, ambitnego i pełnego entuzjazmu recepcjonistki/sty!

 Pracujemy w zgranym zespole, dlatego zależy nam na osobie zainteresowanej stałą i stabilną współpracą.

 Obowiązki na tym stanowisku:

  • obsługa gości (mailowa oraz telefoniczna);

  • zameldowanie i wymeldowanie gości oraz dopełnienie wszelkich formalności związanych z ich pobytem.

 Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjności do pracy w dni powszednie oraz w weekendy - praca w systemie zmianowym dziennym oraz nocnym (8-14, 14-20, 20-8);

  • Pracowitości i zaangażowania;

  • Swobody w posługiwaniu się językiem angielskim mówionym i pisanym.

 Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (ok. 160h/mies);

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie;

  • Stałą stawkę godzinową;

  • Dni świąteczne dodatkowo premiowane;

  • Płatne szkolenie przygotowujące do pracy;

  • Możliwość otrzymania zniżki na noclegi w innych obiektach firmy (w Polsce i za granicą);

  • Przyjazną i rodzinną atmosferę;

  • Spotkania integracyjne;

  • Możliwość długotrwałej współpracy.

 Szukamy osób towarzyskich i kreatywnych, otwartych na ludzi i nowe przygody! Mile widziani studenci.

Nie wymagamy doświadczenia w branży hotelarskiej. Wierzymy, że szkolenia odpowiednio przygotują naszego wybranka/wybrankę do pracy.

 Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w formacie PDF poprzez formularz na stronie: www.motiontravel.pl/oferta-54

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 794346354