2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Brzyczyna
Dodane 26 kwietnia 2024

Recepcjonistka Stomatologiczna (umowa zlecenie)

Wynagrodzenie

2 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzyczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika stomatologiczna FullDent poszukuje osoby na stanowisko RECEPCJONISTKI

Klinika FullDent: Kraków, Skawina i Mogilany

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji oraz przyjmowanie pacjentów

  • Zarządzanie harmonogramem wizyt

  • Udzielanie informacji telefonicznych oraz mailowych

  • Obsługa korespondencji i dokumentacji

  • Współpraca z personelem medycznym w organizacji pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dyspozycyjność oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się klinice stomatologicznej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klinika stomatologiczna FullDent jest pracodawcą równych szans. Zachęcamy do aplikowania osób z różnorodnym doświadczeniem zawodowym i życiowym.

Lokalizacja

Brzyczyna,

Małopolskie

Małopolskie, Brzyczyna
ID: 914628478