2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Olsztyn
Dodane 23 kwietnia 2024

Recepcjonistka/ta do hotelu Warmia Park w Pluskach koło Stawigudy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hotel Warmia Park w Pluskach poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista hotelu.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, uprzejmą, lubisz pracować z ludźmi, posługujesz się sprawnie językiem angielskim i szybko się uczysz nowych rzeczy zgłoś się do nas! Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane ale nie jest wymagane - wszystkiego nauczymy! Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w zgranym i fajnym zespole. Zadzwoń lub napisz, z wybranymi osobami na pewno umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną.

Twój zakres obowiązków

  • praca zmianowa 12-godzinna,

  • bieżąca obsługa recepcji hotelowej,

  • sprzedaż usług hotelowych,

  • meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • sporządzanie raportów dobowych,

  • obsługa systemów rezerwacyjnych,

  • budowanie wzorowych relacji z gośćmi hotelu,

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych,

  • zapewnienie gościom hotelowym komfortowych warunków pobytu,

  • tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami.

    Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista,

  • samodzielność,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • dyspozycyjność,

  • doskonała organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B (własny samochód).

    Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyniku sprzedaży.

  • Odpowiednie przeszkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku.

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole.

Hotel SPA Termy Medical WARMIA PARK usytuowany jest w Pluskach - malowniczym zakątku Warmii i Mazur, w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, na przesmyku między jeziorami Pluszne i Łańskie. Obiekt położony jest w odległości 18 km od Olsztyna, na terenie gminy Stawiguda - jednej z najpiękniejszych gmin Pojezierza Olsztyńskiego.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 703366146