2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Łeba
Dodane 13 maja 2024

Recepcjonistka/ta w butikowym hotelu w Łebie

Wynagrodzenie

5 200 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łeba

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Butikowy hotel w Łebie poszukuje osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki / recepcjonisty. Praca od zaraz do końca września lub października.

Szukamy osób z doświadczeniem lub bez doświadczenia, ale z dużą umiejętnością przyswajania wiedzy oraz osób bardzo komunikatywnych i dokładnych.

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa gości.

  • Utrzymanie estetyki miejsca pracy i przestrzeni wspólnych.

  • Obsługa urządzeń do płatności i rozliczanie usług.

  • Komunikacja z klientami na różnych kanałach.

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami.

  • Obsługa narzędzi komunikacyjnych i wprowadzanie danych do systemu.

  • Współpraca z innymi działami hotelu

  • Rozliczanie Gości hotelowych

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji.

  • Otwartość i umiejętność pracy pod presją.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Dyspozycyjność i punktualność.

  • Biegłość w języku polskim.

  • Chęć uczenia się i umiejętność wielozadaniowości.

  • Znajomość obsługi komputera

Wynagrodzenie w sezonie od 5200 do 6200 zł + ewentualne bonusy.

Oferujemy pracę 160h-200h w maju, czerwcu, wrześniu i październiku.

W lipcu i sierpniu 248h, ponieważ pracujemy codziennie po 8h.

Istnieje możliwość zakwaterowania na miejscu. Oferujemy dofinansowane śniadania.

Lokalizacja

Łeba,

Pomorskie

Pomorskie, Łeba
ID: 918075377