2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Podkarpackie
  6. Obsługa hotelowa - Rzeszów
Dodane 03 kwietnia 2024

Recepcjonistka w hotelu w Rzeszowie

Wynagrodzenie

40 - 45 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa recepcji;

  • Obsługa centrali telefonicznej (przekierowanie rozmów, udzielanie odpowiedzi na zapytania);

  • Przyjmowanie gości zagranicznych

  • Kontakt i współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług (firmy kurierskie, pralnia itp.);

  • Obsługa sklepiku znajdującego się przy recepcji

  • Dbanie o wygląd i wyposażenie recepcji

  • Współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy w sekretariacie lub recepcji, handlu i obsłudze klienta

  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (telefoniczną i bezpośrednią ) – warunek konieczny

  • obsługa komputera,

  • Łatwo się uczysz i dobrze organizujesz swoją pracę;

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą;

  • Cechuje Cię dokładność, zaangażowanie i terminowość.

  • Gotowość do pracy w systemie 12-godzinnym (6-18, 18-6)

To oferujemy

  • Przeszkolenie i wdrożenie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Praca na 2 zmiany w systemie 12-godzinnym,

  • Zniżkę pracowniczą na produkty firmowe.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 823832885