2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Władysławowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Recepcjonistka w Hotelu Władysławowo / Chłapowo

Lokalizacja

Władysławowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Panią z doświadczeniem zawodowym do pracy w Recepcji w Hotelu. Praca na recepcji od maja do końca września, ale istnieje możliwość stałej współpracy.

Znajomość oprogramowania recepcyjno - hotelowego CHART będzie dużym atutem.

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klientów i gości.

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, mailowych.

  • Meldowanie i wymeldowywanie gości.

  • Utrzymanie estetyki miejsca pracy i przestrzeni wspólnych.

  • Obsługa urządzeń do płatności i rozliczanie usług.

  • Komunikacja z klientami na różnych kanałach (Hotres, Booking, Facebook)

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami.

  • Obsługa narzędzi komunikacyjnych i wprowadzanie danych do systemu.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy recepcjonistki.

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność komunikacji.

  • Otwartość i umiejętność pracy pod presją.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność i punktualność.

  • Znajomość obsługi komputera

Serdecznie zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 910526465