2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Praga-Południe
Dodane 20 maja 2024

Recepcjonistka w salonie masażu tajskiego AMARI SPA

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Salon Masażu Tajskiego Amari Spa w Warszawie CH Promenada – jeden z oddziałów sieci najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego.

Więcej o nas na stronie www.amarispa.pl

Od kandydatek wymagamy:

o   Dobrej znajomości języka angielskiego - komunikacja z masażystami tylko w języku angielskim,

o Dyspozycyjności w weekendy - wymagane.

o   Doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta,

o   Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznym,

o   Doskonałej organizacji swojej pracy

o   Sprawnej obsługi komputera (w tym programu Excel),

o   Przedsiębiorczości i chęci do podejmowania wyzwań,

o   Chęci pracy w zespole, uśmiechu, pozytywnego nastawienia

o   Umiejętności planowania zadań, zaangażowania w wykonywanie obowiązków

o   Dążenia do realizacji planu sprzedażowego

Obowiązki :

o   Bieżąca obsługa klientów Salonu,

o   Znakomita znajomość oferty masaży i produktów,

o   Aktywna współpraca z innymi oddziałami firmy,

o   Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy,

o   Odpowiedzialność za estetykę oddziału i wysoki standard obsługi.

Oferujemy:

o   Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę /umowę zlecenie

o   Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

o   Prywatną opiekę medyczna,

o   Zniżki na firmowe produkty i usługi,

o   Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Salon czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 – 21:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji", zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (D.U. Nr 133 Poz.883.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 897392529