2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Recepcjonistke w salonie masazu tajskiego Thaimaliwan zatrudnie

Wynagrodzenie

4 300 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu w salonie masażu tajskiego Thaimaliwan poszukujemy energicznej i profesjonalnej osoby na stanowisko Recepcjonisty/Recepcjonistki.

Jeśli jesteś komunikatywną osobą, posiadającą wysoką kulturę osobistą oraz zdolnością do skutecznego realizowania powierzonych zadań, a także masz doświadczenie w pracy na recepcji, to zapraszamy do aplikowania! Zapraszamy zarówno studentów, jak i osoby z doświadczeniem zawodowym.

Oczekiwania:

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista,

  • Skuteczność w realizacji powierzonych zadań,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czas,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz aplikacji rezerwacyjnych będzie dodatkowym atutem,

    Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta,

  • Prowadzenie kalendarza rezerwacji,

  • Raportowanie dziennej aktywności,

  • Tworzenie i zarządzanie postami w social media,

  • Koordynacja pracy masażystek,

  • Wykonywanie innych zadań powierzonych przez Zarząd Firmy,

    Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy motywujący do efektywnej pracy,

  • Możliwość pracy w przyjaznym i wspierającym zespole,

  • Szkolenia rozwijające umiejętności obsługi klienta i zarządzania czasem,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

    Godziny pracy:* - Pełny etat, od 12:00 do 20:00

    Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, cenisz sobie kontakt z ludźmi i lubisz wyzwania, aplikuj! Prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres [email e-mail]. Czekamy na Ciebie w naszym zespole Thaimaliwan, gdzie praca to także przyjemność i ciągły rozwój!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 916821393