2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Recepjonista/Recepjonistka - 5* Grape Hotel&Restaurant

Wynagrodzenie

25 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Recepcjonista / Recepcjonistka 5* Grape Hotel & Restaurant

• Parkowa 8, 51-616 Wrocław

• różne formy zatrudnienia

• pełny etat

Zapraszamy pracowników z Ukrainy (wymagana bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie)

O nas

Grape Hotel&Restaurant to pięciogwiazdkowy, butikowy hotel, położony w samym sercu Parku Szczytnickiego, tuż obok Hali Stulecia we Wrocławiu. Poszukujemy zaangażowanych, kreatywnych kandydatów, którzy wraz z nami będą współtworzyć legendę tego miejsca. Jeśli jesteś osobą otwartą, uśmiechniętą i posiadasz chęć pracy, to zapraszamy Cię serdecznie na rozmowę kwalifikacyjną.

Twój zakres obowiązków

• bezpośrednia obsługa gości w recepcji (check-in, check-out, obsługa płatności)

• udzielanie informacji o ofercie i usługach świadczonych przez hotel

• dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi gości hotelowych zgodnie z wymaganiami Grape Hotel&Restaurant

• szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów

• ścisła współpraca z innymi działami hotelu

• budowanie pozytywnego wizerunku hotelu

Nasze wymagania

• dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

• orientacja na klienta i otwartość

• dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia zatrudnienia

• możliwość awansu w ramach struktury firmy

• rynkowe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania

• wsparcie w okresie wdrożenia i pracy

• szkolenie

• zniżki na firmowe produkty i usługi

• dodatki okolicznościowe

Prześlij do nas swoją aplikację i zostań częścią naszego zespołu!

Zastrzegamy prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści oraz o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

„Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej rekrutacji w systemie internetowym. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Exclusive Hotels spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail, adresu zamieszkania, informacji o wcześniejszym zatrudnieniu i innych danych ujawnionych w przesłanym CV, w tym również zamieszczenia tam zdjęcia (wizerunku). Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie”.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 861807949