2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Małopolskie
  6. Rekrutacja - Kraków
  7. Rekrutacja - Grzegórzki
Dodane 02 maja 2024

Recruitment Coordinator/Koordynator do spraw rekrutacji

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Koordynator do spraw rekrutacji

nGAGE Talent to grupa z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która wspiera i łączy specjalistyczne agencje rekrutacyjne, umożliwiając im osiągnięcie pozycji liderów rynku w wybranym przez nich sektorze. Jako specjaliści koncentrujemy się na konkretnych sektorach, co pozwala nam osiągać lepsze wyniki dla naszych klientów w ramach naszej wielokrotnie nagradzanej oferty usług.

W ramach naszej dalszej ekspansji w Polsce poszukujemy zaangażowanych i pewnych siebie osób, które pomogą wesprzeć naszą rekrutację w prywatnym sektorze medycznym na rynku Brytyjskim.

Obowiązki:

- Koordynacja procesu end-to-end dla przydzielonego klienta

- Sprawdzanie CV pod kątem kryteriów stanowiska i przesyłanie odpowiednich kandydatów do menedżera ds. rekrutacji za pośrednictwem naszego portalu

- Koordynacja rozmów kwalifikacyjnych z hiring managerami

- Potwierdzanie dostępności kandydatów

- Realizacja wszystkich usług zakresie MSP (Managed Services Providor), zgodnie z ustalonymi w umowie ramami czasowymi i zgodnie z uzgodnionymi procesami

- Odpowiedzialność za zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klienta

- Rozwijanie dogłębnego zrozumienia naszego wewnętrznego systemu zarządzania dostawcami i upewnienie się, że klient rozumie działanie technologii

Umiejętności i kwalifikacje:

- Analityczne myślenie wraz z doskonałą komunikacją - zarówno werbalną, jak i pisemną w języku angielskim

- Dokładność w wykonywaniu pracy pod presją czasu

- Wysoki poziom organizacji i zdolność do wielozadaniowości i ustalania priorytetów

- Umiejętność współpracy z partnerami biznesowymi na różnych poziomach oraz odpowiedniego dostosowania stylu komunikacji; umiejętność wpływania na partnerów biznesowych w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu

- Branie odpowiedzialności za zadania i wykonywanie ich, szukając porady od zespołu w razie potrzeby

- Podejście konsultacyjne: identyfikacja problemu i umiejętność zaproponowania rozwiązania

- Elastyczna dostępność (praca w godzinach 10-18, bazująca na kalendarzu UK oraz Brytyjskich dniach wolnych od pracy)

- Doświadczenie administracyjne lub jako koordynator będzie dodatkowym plusem

Co oferujemy?

- Atrakcyjną podstawę + bonus kwartalny, uzależniony od indywidualnych wyników

- Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

- Bonus wakacyjny

- Konto na platformie MyBenefit, z możliwością wyboru karty MultiSport, dostępem do konsulatcji z psychologiem, dietetykiem lub trenerem personalnym

- Możliwości rozwoju zawodowego z pełnym szkoleniem i wsparciem

- Wspierające środowisko pracy

Poszukujemy pewnej siebie, otwartej osoby, która pracuje z własnej inicjatywy, ale jest dobrym graczem zespołowym i nie boi się zadawać pytań. Aplikuj teraz swoim CV w języku angielskim i rozpocznij z nami swoją nową podróż!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 914077379