2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Wielkopolskie
  6. Copywriting - Poznań
  7. Copywriting - Stare Miasto
Dodane 28 maja 2024

Redaktor zbiórek

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych. Od ponad 15 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem prawie 3 miliardy złotych! W całym projekcie bierze udział już ponad 120 osób, a szybkość rozwoju powoduje, że nieustannie potrzebujemy rąk do pomocy :) Współpracujemy także z organizacjami pozarządowymi i propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.

Twoje codzienne zadania:

  • opracowywanie i redagowanie zbiórek oraz subkont na stronę internetową

  • przeprowadzanie telefonicznych wywiadów informacyjnych z Podopiecznymi oraz kontakt mailowy

  • obsługa zbiórek oraz subkont

  • tworzenie koncepcji tekstów promocyjnych

  • tworzenie i publikacja postów na social media (Instagram, Facebook, Tiktok)

  • podstawowa obróbka zdjęć i materiałów graficznych

Dasz sobie radę jeśli:

  • posiadasz roczne doświadczenie w pracy na pokrewnych stanowiskach (marketing, dziennikarstwo, redakcja, promocja)

  • masz lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażujących tekstów

  • bardzo dobrze znasz zasady pisowni języka polskiego

  • myśl o rozmowie telefonicznej nie sprawia, że zaczynają Ci się pocić ręce :)

  • potrafisz nawiązywać relacje z ludźmi i aktywnie słuchać

  • dobrze czujesz się w obszarze promocji oraz masz poczucie estetyki

  • chętnie znajdujesz kreatywne rozwiązania i wychodzisz z inicjatywą ich wdrożenia,

  • asertywnie i w sposób kulturalny potrafisz przedstawiać swoje zdanie

  • jesteś samodzielny, ale równie dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • chęć niesienia pomocy zawsze była czymś, co Cię wyróżnia!

Pracując z nami masz w pakiecie:

  • super atmosferę, w zgranym zespole - przychodzimy do pracy, ponieważ czujemy się w niej dobrze i sprawia nam satysfakcję :)

  • świetnie wyposażone, nowoczesne biuro w Andersia Tower z widokiem na piękną panoramę Poznania

  • profesjonalny sprzęt do pracy (MacBook 13”, monitor Dell 27” z matrycą IPS oraz niezbędne akcesoria)

  • możliwość pracy i nauki od najlepszych w swoim fachu. U nas rozwiniesz skrzydła i zyskasz bezcenne doświadczenie

  • czas na odpoczynek, na B2B również masz 26 dni płatnego wolnego

  • spotkania i wyjazdy integracyjne, na których będziemy mieli możliwość poznać się jeszcze lepiej!

  • opieka medyczna Medicover oraz pakiet Multisport - dbamy o zdrowie i samopoczucie naszego zespołu wykorzystując wszelkie możliwe sposoby :)

  • siłownia w biurze - ruchu nigdy nie za wiele!

  • elastyczny czas pracy - 8:00 - 9:00 godziny, w których najczęściej pojawiamy się biurze

  • możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej, grupy biegaczy lub amatorskiej sekcji kulturystycznej :)

  • kawa i herbata jak z najlepszej kawiarni, owoce, przekąski w naszej świetnie wyposażonej kuchni, a to wszystko przy dźwiękach klimatycznej muzyki

  • i wiele innych dodatków, które sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. W końcu robimy wyjątkowe rzeczy :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918269638