2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnowskie Góry
Dodane 09 kwietnia 2024

Redwood - Operator Maszyny Produkcyjnej Tarnowskie Góry

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

REDWOOD Sp. z o.o.

Produkujemy tuleje papierowe min. dla branży spożywczej. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Operator Maszyny Produkcyjnej

Nr Ref. OMP/RW/04/2024

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zadania na stanowisku:

·     Obsługa maszyny produkcyjnej, nadzór i kontrola procesu produkcji tulei zgodnie z technologią maszyny i procedurami systemu jakości.

·     Kontrola i Nadzór nad podległymi Pracownikami pakującymi

·     Utrzymywanie nienagannego porządku na powierzonym obszarze

Wymagamy:

·     Wykształcenie min. zawodowe, techniczne

·     Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·     Gotowość do pracy zmianowej, (3 zmiany: 7-15, 15-23, 23-7) poniedziałek-piątek

Oferujemy:

·       Umowa o pracę w firmie o uznanej i stabilnej marce na rynku,

·       bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

·       Praca w bezpiecznej i nowoczesnej hali produkcyjnej,

·       Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.

Podane wynagrodzenie brutto.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV.

W temacie wiadomości prosimy zamieścić numer referencyjny.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Redwood Sp. z o. o. z siedzibą w Bardzie, ul. Fabryczna 18, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.", uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 844635418