2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biskupice Ołoboczne
Dodane 11 kwietnia 2024

Referent administracyjno - biurowy

Lokalizacja

Biskupice Ołoboczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna z branży paszowej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Referent administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Biskupice Ołoboczne

Opis stanowiska:

  • Wsparcie administracyjne działów w firmie

  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Bieżąca wysyłka dokumentów księgowych

  • Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

·         Pakiet prywatnej opieki medycznej

·         Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

·         Dostęp to atrakcyjnej oferty benefitów w System Kafeteryjnym

1. W przypadku chęci uczestniczenia w tej rekrutacji, prosimy o umieszczenie w aplikacji niniejszej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tasomix Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu ich przetwarzania na potrzeby tej rekrutacji.”

2. W przypadku dobrowolnej chęci wyrażenia zgody na wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji w Tasomix Sp. z o.o. prosimy o wyrażenie następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekazanych w celu rekrutacji do Tasomix Sp. z o.o. na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji przez okres 24 miesięcy od dnia ich przekazania.”

Lokalizacja

Biskupice Ołoboczne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Biskupice Ołoboczne
ID: 911042746