2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lubawa
Dodane 12 kwietnia 2024

Referent ds eksportu

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bieżących Klientów zagranicznych -wprowadzanie zamówień, kontakt i rozwiązywanie bieżących kwestii dotyczących współpracy

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji - bezpośredni kontakt z Klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość znajomość języka niemieckiego

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Obsługa komputera, praktyczna znajomość pakietu Office -w szczególności MS Excel

  • Samodzielność, systematyczność i konsekwencja w działaniu

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Lubawie

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie o uznanej pozycji na rynku

  • Współpracę z zespołem wysokiej klasy specjalistów

  • Dobra atmosfera i warunki pracy -wsparcie całego zespołu w początkowym etapie pracy

  • Duże możliwości rozwoju i zwiększenia doświadczenia

  • Dostęp do atrakcyjnych benefitów funkcjonujących w firmie -ubezpieczenie grupowe, Multisport

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 911280384