2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Śląskie
  6. Kadry i płace - Aleksandria Pierwsza
Dodane 24 kwietnia 2024

Referent ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Aleksandria Pierwsza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko: Referent ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

  • wprowadzanie i uaktualnianie danych kadrowo-płacowych w systemie Comarch Optima,

  • przygotowywanie raportów, statystyk i danych do sprawozdań kadrowo-placowych.

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe),

  • dobra znajomość obsługi MS Excel,

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,

  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń,

  • znajomość zasad rozliczania PPK,

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju - szkolenia oraz kursy doszkalające,

  • pracę w przyjaznym zespole.

Zatrudnienie możliwe od zaraz.

Lokalizacja

Aleksandria Pierwsza,

Śląskie

Śląskie, Aleksandria Pierwsza
ID: 914208579