2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wałbrzych
Dodane 14 maja 2024

Referent ds. kadr i płac, praca w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Wałbrzych

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne prowadzenie spraw kadrowo – płacowych klientów biura (ewidencja

    czasu pracy, akta osobowe, zaświadczenia o zarobkach, zajęcia komornicze)

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,

  • nadzór nad dokumentacją kadrowo- płacową,

  • sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, US i PFRON,

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi: US, ZUS itp.

  • pogłębianie oraz aktualizowanie swojej wiedzy z zakresu kadr i płac,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub średnie wraz z ukończonymi kursami zawodowymi

  • praktyczna znajomości zagadnień z zakresu kadr i płac (min. 2 lata doświadczenia)

  • znajomość programów: Płatnik, Gratyfikant

  • bardzo dobra znajomości prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zasad

    rozliczania wynagrodzeń,

  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy w obszarze kadrowo - płacowym,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • dokładność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na ½ etatu na okres próbny z możliwością jej przedłużenia,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i poziomu

    umiejętności,

  • możliwość awansu uzależnioną od nabywanych umiejętności i samodzielności,

  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy od wdrożenia do usamodzielnienia,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00,

  • pracę w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 850604968