2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Referent ds. księgowości - praca zdalna, od zaraz

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.

Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Numer agencji zatrudnienia: 17728

Obecnie, na potrzeby naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Referent ds. księgowości

Miejsce pracy: Wrocław

 Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Weryfikacja i księgowanie faktur

  • Rozliczanie podróży służbowych pracowników

  • Kontrola zobowiązań

  • Potwierdzanie sald

  • Kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi – głównie w języku angielskim

  • Pomoc w rozliczaniu kont dostawców

  • Wsparcie w bieżących zadaniach działu zobowiązań

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym środowisku

  • Program wdrożeniowy, szkolenia oraz wsparcie doświadczonych pracowników

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Dofinansowanie do posiłków (karta lunchowa do wykorzystania we wszystkich punktach gastronomicznych)

  • Możliwość dofinansowania do karnetu sportowego

  • Dostęp do platformy e-learningowej eTutor (możliwość nauki i podniesienia poziomu języka obcego)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Premie świąteczne

  • Wydarzenia integracyjne/sportowe/charytatywne

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki – preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Obsługa pakietu MS Office ( w szczególności MS EXCEL, Outlook)

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku (pełen etat)

  • Wysoka umiejętność  komunikacji i pracy zespołowej

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Konieczność pracy stacjonarnej 2 dni w miesiącu w biurze we Wrocławiu

  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości (również staże/praktyki) mile widziane

Zapraszamy do aplikowania!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, wejdź na: invenio.pl/grupa-invenio/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest invenio QD sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000 353 362 (dalej zwaną także jako „Administrator”).

Pełna treść obowiązku informacyjnego została zamieszczona pod adresem:

invenio.pl/wp-content/uploads/2022/10/INFORMACJA-W-PRZEDMIOCIE-OCHRONY-DANYCH-OSOBOWYCH-invenio-QD.pdf

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914624303