2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 18 kwietnia 2024

referent ds. księgowości w Krakowie

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A. - właściciel kopalń odkrywkowych na terenie Małopolski i Śląska, prowadzi rekrutację na stanowisko: referent ds. księgowości w Krakowie

Zakres obowiązków

·                     wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

·                     dekretacja dokumentów

·                     naliczanie podatków

·                     dbałość o poprawny obieg dokumentów w firmie

·                     segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych

·                     wsparcie Działu Księgowości w bieżących pracach

·                     przygotowywanie zestawień i raportów

·                     uczestniczenie w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca i roku

Oczekiwania:

·                     mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·                     zainteresowanie rachunkowością

·                     umiejętność pracy w zespole

·                     umiejętności analityczne i dokładność

·                     chęć pogłębiania wiedzy i rozwoju

Oferujemy:

·                     interesującą i odpowiedzialną pracę,

·                     atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,

·                     umowę o pracę i stabilne warunki pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych

(warunek konieczny: aktualna klauzula o powierzeniu danych osobowych do celów rekrutacji) na adres:

ogłoszenia(małpa)kruszywosa.pl

Kontakt telefoniczny: 12 269 15 17

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 912604924