2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Ropczyce
Dodane 17 kwietnia 2024

Referent / specjalista ds. zakupów i gospodarki magazynowej

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ropczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy producentem  pieczywa  mrożonego,  pieczywa chrupkiego i  przekąsek piekarniczych. Są to produkty wysokiej jakości produkowane z zachowaniem tradycyjnej  technologii, czemu zawdzięczają swoją jakość. Współpracujemy z wiodącymi  sieciami handlowymi w Polsce oraz rozwijamy sprzedaż eksportową.

Referent / Specjalista ds. zakupów i gospodarki magazynowej

Miejsce pracy: Ropczyce / Jeżowe

Opis stanowiska:

  • Planowanie zapotrzebowań produkcyjnych uwzględniających prognozy sprzedaży i popytu, zapasy, dostępne zasoby;

  • Poszukiwanie dostawców i negocjowanie z nimi warunków zakupowych;

  • Dokonywanie zakupów surowców , opakowań i mat.  eksploatacyjnych ,

  • Utrzymanie właściwych stanów magazynowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • Ewidencja  zamówień własnych , zakupów i zleceń produkcyjnych w systemach  informatycznych;

  • Przygotowanie zestawień i raportów w oparciu o już istniejące arkusze kalkulacyjne;

  • Inne prace biurowe związane z ewidencją magazynową.

Dodatkowe informacje  :

  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe;

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Lokalizacja

Ropczyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ropczyce
ID: 904071478