2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ustroń
Dodane 07 maja 2024

Referent ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZMB Capital Sp. z o.o.  to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy blisko pół tysiąca pracowników w trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na południu kraju oraz sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 45 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Ustroń, woj. śląskie

OPIS STANOWISKA:

  • prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej w systemie komputerowym oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • współpraca z kooperantami

  • dbanie o należyty poziom obsługi klienta

  • przygotowanie rozliczeń dla klientów oraz potwierdzanie danych zawartych w dokumentacji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie

  • obsługa komputera w tym programów klasy WMS i ERP

  • j. angielski w stopniu podstawowym

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet socjalny i medyczny LUXMED

  • ubezpieczenia grupowe Warta

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000709458, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy”.

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 827242485