2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Stary Staw
HR Melle
Dodane 24 kwietnia 2024

Referent ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Stary Staw

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Melle. sp. z o.o.   dystrybutor  kosmetyków samochodowych kultowej marki K2.

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic.

 Miejsce pracy: siedziba firmy Stary Staw / Ostrów Wlkp.

Zatrudnienie:  umowa o pracę

Tryb: praca stacjonarna

Wymiar:  pełny etat

Zakres obowiązków:

  • opieka nad istniejącymi klientami projektu Autonova  (system do zarządzania pracą punktu usługowego) m.in. powitanie,  zalogowanie, zapoznanie,  wsparcie w trakcie użytkowania,

  • współpraca z programistami w zakresie analiz i raportów,

  • współpraca z kierownikiem oraz pracownikami działu handlowego,

  • nadzorowanie procesu uruchamiania sprzedaży nowych produktów przez zespół handlowy,

  • prace biurowe w dziale handlowym,

  • czynności asystenckie/wspierające: redagowanie umów, tworzenie pism, aktualizacja cenników itp.

  • wdrażanie i monitorowanie standardów organizacyjnych w dziale sprzedaży i marketingu zgodnie z ustalonymi zasadami.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • znajomość MS  Office  Word i Excel,

  • znajomość języka angielskiego B2,

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • umiejętność pracy w zespole i organizacja pracy własnej,

  • kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • zatrudnienie  w pełnym wymiarze -  umowa o pracę,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Jeśli pragniesz rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę  w znanej i renomowanej firmie - zapraszamy do Zespołu.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych w aktualnej rekrutacji Melle sp. z o.o.

Klauzula informacyjna dla kandydatów  melle.com/pl/klauzula-informacyjna-dla-kandydatow-do-pracy

Zastrzegamy sobie odpowiedź tylko na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Stary Staw,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stary Staw
ID: 912453526