2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Międzybórz
Dodane 25 kwietnia 2024

Referent ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Międzybórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wajnert Meble to polska firma rodzinna założona 1985 roku. Specjalizujemy się w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości mebli tapicerowanych i twardych. Nasza fabryka jest jedną z największych w kraju. Jesteśmy stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwem inwestującym w nasze zespoły oraz zaplecze produkcyjne. Rozwijamy markę własną Wajnert Meble i pracujemy również dla międzynarodowych marek europejskich. Nasze produkty można znaleźć w ponad 300 salonach meblowych w całym kraju, w salonach partnerskich i sieciowych w całej Europie. Otrzymaliśmy wiele nagród potwierdzających nasze wysokie kompetencje i pozycję lidera na rynku. Działamy globalnie i lokalnie zawsze w poszanowaniu dla drugiej osoby. Wierzymy, że zespół o mocnych kompetencjach to podstawa naszego rozwoju.

Miejsce pracy Międzybórz

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa Klienta

  • wprowadzanie zamówień

  • bieżąca komunikacja z Klientem na temat procesu realizacji sprzedaży

  • dbanie o najwyższe standardy jakości obsługi Klienta

  • budowanie i utrzymywane pozytywnych relacji z Klientem

Nasze wymagania

  • nie wymagamy doświadczenia, za to istotne są otwartość i zaangażowanie

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienia w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pracy w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę

  • atrakcyjnego wynagrodzenia,

  • udziału w ambitnych projektach i wyzwaniach,

  • pracy w ambitnym zespole,

  • możliwości dalszego rozwoju,

  • dalszego szkolenia w obszarze obsługi klienta

  • pakietu zniżek na produkty oferowane przez firmę,

  • możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • dofinansowania do kursów językowych.

Lokalizacja

Międzybórz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Międzybórz
ID: 914374453