2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszalin
Dodane 14 maja 2024

Referent ds. ofertowania stolarki PCV

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą, która od 30 lat zajmuje się produkcją stolarki PCV. Należymy do grupy Q4WINDOWS skupiającej pod jedną marką parasolową zakłady produkujące stolarkę PCV, aluminiową, drewnianą. Posiadamy również własną grupę montażową. Oferujemy szeroką gamę produktów pozwalających na kompleksową obsługę klientów z pomocą wykwalifikowanych pracowników i nowoczesnego parku maszynowego.

Poszukujemy na stanowisko:

Przyuczamy do pracy na stanowisku!

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych stolarki PCV

  • wsparcie techniczne dla klientów

  • doradztwo techniczne w zakresie systemów PCV

Nasze wymagania:

  • umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym

  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy

  • mile widziana znajomość branży okiennej PCV

  • mile widziana podstawowa znajomość programów typu CAD

Nasza propozycja:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju i awansu

  • bony

  • karta Multisport

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 875149902