2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gdańsk
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Aniołki
Dodane 15 kwietnia 2024

referent ds.prowadzenia i obsługi punktu informacyjnego Gdańsk

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA prowadzi rekrutację na stanowisko

Referent ds. prowadzenia i obsługi punktu informacyjnego

Gdańsk ul. Smoluchowskiego 18

1.      Wymagania niezbędne:

  • Dyspozycyjność (praca w weekendy i popołudniami),

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Komunikatywność,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – system operacyjny Windows, pakiet MS Office;

  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy;

  • Pozytywne nastawienie i chęć do podejmowania nowych wyzwań;

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

2.    Zakres obowiązków służbowych stanowiska:

1. Udostępnianie wejścia do budynku Uczelni w dni zjazdów,

2. Udzielanie informacji dydaktykom i studentom w zakresie rozmieszczenia sal, planu zajęć i innych powierzonych informacji,

3. Prowadzenie i aktualizacja rejestru sprzętu medycznego,

4. Wydawanie sprzętu medycznego (w tym ciężkiego) wykładowcom - na podstawie wcześniejszych zgłoszeń zapotrzebowania oraz kontrola nad kompletnością wydawanego i oddawanego sprzętu,

5. Przyjmowanie od studentów dokumentacji od studentów zgodnie z wytycznymi poszczególnych komórek organizacyjnych Uczelni,

6. Doraźna pomoc w zakresie uruchamiania sprzętu multimedialnego w salach wykładowych. Organizowanie noclegów dla wykładowców,

7. Raportowanie uwag, informacji, do odpowiedniej komórki administracyjnej PSW

8. Obsługa studentów w zakresie wypożyczania i oddawania książek,

9. Udział w remanentach i inwentaryzacjach.

3. Oferujemy:

a)       Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku oraz znanej i cenionej marce

b)       Umowę zlecenie

c)       Stabilność zatrudnienia

d)       Możliwość rozwoju zawodowego

e)       Miłą atmosferę oraz wsparcie współpracowników

Wymagane dokumenty:

·         CV,

·         kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,

·         kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,

·         kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać drogą elektroniczną na adres e-mail do dnia 12 kwietnia 2024

Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Klauzula zgody umieszczana na CV, umożliwiająca przeprowadzenie rekrutacji.

Ja niżej podpisany, na podstawie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Klauzula zgody umieszczana na CV, umożliwiająca długie przechowywanie.

Ja niżej podpisany, na podstawie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 868885565