2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lidzbark Warmiński
Dodane 22 kwietnia 2024

Referent ds. rozliczeń

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Referent ds. rozliczeń

Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

Zakres obowiązków:

Praca administracyjna z dokumentacją;

Rozliczenia produkcyjne;

Dbałość o prawidłowy i sprawny obieg dokumentów wewnątrz organizacji;

Aktywne wsparcie Działu handlowego;

Stała aktualizacja bazy danych klientów

Nasze wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej;

Dobra organizacja pracy własnej;

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel , Word); mile widziana znajomość programu ERP COMARCH;

Zdolność analitycznego myślenia;

Łatwość w kontaktach interpersonalnych.

Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole;

Wdrożenie w działalność firmy i jej produkty;

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BUDOKOP-BETON SP.ZO.O. z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Olsztyńskiej 15, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński
ID: 902343653