2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Mława
Dodane 26 kwietnia 2024

Referent ds. zamówień - staż

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy EVO GROUP SP. Z O.O. oferujemy płatny staż w ramach stanowiska : Referent ds. zamówień

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Składanie zamówień na materiały potrzebne do realizacji projektów

  • Sporządzanie dokumentacji

  • Kontakt z klientem

Wymagania:

  • obsługa komputera,

  • bardzo dobra obsługa pakietu Office – Excel i Word,

  • dobra organizacja pracy i skrupulatność,

  • szybkie przyswajanie wiedzy,

  • terminowość,

  • chęć nauki.

Wymóg konieczny: osoba bezrobotna zamieszkała w powiecie mławskim

Mile widziana znajomość programu CZYSTE POWIETRZE

Oferujemy:

  • po stażu zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w ambitnym, młodym zespole,

  • profesjonalne szkolenie.

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 914652433