2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Brzeziny
Dodane 14 maja 2024

Referent Działu Rozwoju i Jakości ZOSP RP WUS Brzeziny

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego w Brzezinach zatrudni:

REFERENTA DZIAŁU ROZWOJU I JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

- udział w procesie projektowania

- odszywanie wzorów

- współpraca przy tworzeniu dokumentacji techniczno-technologicznej

- wdrożenie wzorów do produkcji

- zarządzanie procesami związanymi z jakością

- kontrola jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, nadzór nad jakością      produktu na wszystkich etapach procesu

- pobieranie miar, przymiarki – wyjazdy służbowe do klienta samochodem służbowym

- nadzór i kontrola pracy krojowni, prowadzenie kontroli jakości surowców ( materiałów odzieżowych i dodatków dostarczanych do WUS)

 - nadzór nad postępowaniem z wyrobem niezgodnym z wymaganiami, kontrola zgodności wyrobu poprawionego, dokonywanie stosownych raportów i protokołów

- szczegółowe udokumentowanie  wszystkich niezgodności wykrytych podczas przyjmowania dostaw materiałów i dodatków, procesu produkcyjnego, kontroli końcowej oraz przechowywania wyrobów odzieżowych.

Wymagania:

- wykształcenie co najmniej techniczne odzieżowe lub włókiennicze,

- umiejętność projektowania nowych wzorów i ich odszycia,

- umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno-technologicznych wraz z normami zużycia na materiały i dodatki,

- znajomość zasad kontroli jakości wyrobów gotowych i kontroli międzyoperacyjnej na szwalni,

- znajomość zasad kontroli krojowni oraz umiejętność sporządzania dokumentów niezgodności wykrytych podczas przyjmowania dostaw materiałów i dodatków,

- umiejętność pracy w zespole

- znajomość obsługi komputera

- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- znajomość technologii odzieży ciężkiej

- wykształcenie wyższe włókiennicze

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

- możliwość ubezpieczenia grupowego

- ciekawą pracę w środowisku opartym na współpracy i wzajemnym szacunku

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 915431280