2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Brzeg Dolny
Marta
Dodane 25 kwietnia 2024

Referent/ka /Grupa PCC

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Referenta!

Profil

  • wykształcenie średnie, mile widziany licencjat

  • znajomość oprogramowania Microsoft Office

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku

  • mile widziana znajomość obsługi systemu SAP

  • umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, świadomość kosztowa, wiedza o administracji i zarządzaniu, zdolności organizacyjne, sumienność, odpowiedzialność

Zadania

  • bieżąca organizacja biura

  • tworzenie zamówień oraz obsługa procesów zakupowych

  • przeprowadzanie procesu inwentaryzacji

  • aktualizacja i przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej

  • koordynacja działań związanych z administracją i eksploatacją pomieszczeń laboratoryjnych

  • administrowanie bazami danych

  • sporządzanie raportów

Oferta

  • realizacja projektów rozwijających kompetencje

  • umowa o pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie oraz przejrzyste warunki zatrudnienia

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach

  • możliwość dofinansowania studiów podyplomowych

  • wsparcie zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, możliwość ubezpieczenia grupowego)

PCC Rokita prowadzi działalność produkcyjno-handlową w ramach trzech strategicznych jednostek organizacyjnych. Są to: Kompleks Chloru, Kompleks Polioli oraz Kompleks Chemii Fosforu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 910989417