2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kostrzyn
Dodane 29 kwietnia 2024

Referent Operacyjny

Lokalizacja

Kostrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MDH Protection Sp. Z o.o.

MDH Protection Sp. Z o.o. projektuje i produkuje kompozytowe systemy opancerzenia.

Aktualnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

REFERENT OPERACYJNY

Zakres obowiązków:

·      realizacja bieżących zadań administracyjno-biurowych

·      obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

·      przygotowanie dokumentów dla księgowości (współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym i kadrami)

·      bieżący kontakt z bankami i urzędami

·      zaopatrzenie biura

·      wsparcie dla pozostałych działów w przedsiębiorstwie

Wymagania:

·    znajomość obsługi komputera oraz MS Office

·     znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·     umiejętność pracy w zespole

·     prawo jazdy kat.B

·     komunikatywność, skrupulatność, sumienność

·     dobra organizacja pracy, samodzielność

·     mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·       Wsparcie w procesie wdrożenia na stanowisko

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Wewnętrzne szkolenia

·       Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

·       Umowę o pracę

Prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.

Lokalizacja

Kostrzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kostrzyn
ID: 914678878