2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Psie Pole
Dodane 17 kwietnia 2024

Referent w dziale księgowości

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – to uczelnia niepubliczna, mająca uprawnienia doktorskie i habilitacyjne. Powstała w 2001 roku we współpracy z francuską grupą szkół ESIDEC w Metz. Program studiów prowadzony jest również w języku angielskim, a absolwenci studiów magisterskich uzyskują również dyplom uczelni francuskiej. Na uczelni prowadzonych jest szereg programów międzynarodowych w tym wymiany i staże w ramach Programu Erasmus+ z uczelniami z całego świata.

Według rankingu Perspektywy 2023 najlepsza specjalistyczna uczelnia logistyczna w Polsce.

Aktualnie Uczelnia poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:

 •            Dekretowanie i księgowanie dokumentów (przychody, koszty, środki trwałe, rozliczenia międzyokresowe, wyciągi bankowe itp.)

•            Weryfikowanie poprawności wprowadzonych danych,

•            Uzgadnianie sald kont księgowych,

•            Rozliczanie delegacji służbowych i zaliczek pracowniczych,

•            Prace administracyjne, biurowe,

•            Wsparcie zespołu Księgowości w pozostałych bieżących pracach.

Oczekiwania:

 •            Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia)

•            Co najmniej półroczny staż pracy na podobnym stanowisku,

•            Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

•            Podstawowa znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

•            Umiejętność współpracy oraz zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków

•            Nastawienie na współpracę długoterminową.

Mile widziane:

•            Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  Oferujemy:

 •            Pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji,

•            Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

•            Szkolenia podnoszące poziom kompetencji.

Bardzo prosimy o wypełnienie "dodatkowych informacji" o:

dostępności do pracy,

doświadczeniu zawodowym,

oczekiwaniach finansowych netto.

Jest to niezbędne do sprawnego przeprowadzenia rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

 Proszę w cv umieścić klauzulę RODO:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912469056