2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kielce
Dodane 06 maja 2024

Regionalni Przedstawiciele Handlowi

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy przedstawicieli handlowych na poszczególne regiony:

1. Region Kielce,

2. Region Skarżysko, Starachowice i okolice

Zakres obowiązków:

- administrowanie przydzielonym rynkiem klientów

- aktywna sprzedaż produktów i usług z branży ochrony

- pozyskiwanie nowych klientów

- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

- przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych

- prowadzenie negocjacji handlowych

- praca na planach sprzedażowych

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży

- komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

- sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków

- zaangażowanie w obsługę powierzonego rynku klientów

- konsekwencja i determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

- umiejętność raportowania swojej pracy

- dobra znajomość pakietu MS Office

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

- umowę o pracę

- motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)

- pakiety szkoleń (technicznych, produktowych, sprzedażowych)

- narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop, CRM do zarządzania bazą klientów)

Mile widziane doświadczenie.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Państwa danych jest Grupa GT Ochrona Sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach 25-619, przy ul. Chałubińskiego 42. Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez czas trwania rekrutacji. Po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe zniszczone.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 916464165