2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Szczecin
  7. Zarządzanie sprzedażą - Gumieńce
Dodane 14 maja 2024

Regionalny Kierownik/Kierowniczka Sprzedaży ds Przemysłu

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Opis

Główne zadania na stanowisku:

  • prowadzenie projektów dla klientów sektora przemysłowego;

  • przygotowanie oraz wdrożenie rozwiązań w oparciu o produkty oraz usługi pochodzące z oferty Sonepar;

  • zapewnienie doradztwa technicznego dla klientów oraz dla oddziałów Sonepar na terenie województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego.

Wymagania:

  • niezbędna wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki i automatyki (wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe);

  • znajomość produktów elektrotechnicznych z grup: rozdział energii - układy sterowania - napędy elektryczne - sterowniki PLC, - układy bezpieczeństwa maszyn, - elementy detekcji, ich doboru i konfiguracji;

  • znajomość specyfiki zakładów przemysłowych: producentów maszyn i urządzeń, integratorów systemów oraz działów utrzymania ruchu zakładów przemysłowych;

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji interpersonalnych;

  • dobra organizacja pracy i umiejętność skutecznego planowania;

  • mile widziane będzie doświadczenie w realizacji aplikacji przemysłowych w zakresie sterowania pracą maszyn i linii technologicznych;

  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • samochód służbowy;

  • premię roczną;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • dofinansowanie aktywności sportowej;

  • program poleceń pracowniczych;

  • niezbędne szkolenia;

  • możliwość ubezpieczenia grupowego.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą,  zachęcamy do złożenia aplikacji. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 915402127